O co chodzi w SKGB?

Jest to strona testowa przedsięwzięcia SKGB.

Cały pomysł Stowarzyszenia Klubów Gier Bitewnych polega na stworzeniu połączenia pomiędzy wieloma porozbijanym środowiskami graczy bitewnych: skupionych wokół klubów, systemów itp.

Chodzi o to aby znacznie łatwiej było znaleźć ludzi zainteresowanych tym, czym my jesteśmy zainteresowani i żeby oni mogli łatwiej znaleźć nas. Dzięki temu nowi gracze łatwiej znajdą sobie miejsce w klubach, albo na turniejach które im odpowiadają- a być może i weterani odkryją coś nowego ciekawego dla siebie.

Wnioski, uwagi i propozycje proszę kierować na kgbwalkiria@gmail.com

wtorek, 26 kwietnia 2011

Idea

Stowarzyszenie Klubów Gier Bitewnych
 
w skrócie SKGB - jest inicjatywą Warszawskich klubów gier bitewnych: XIII Dywizja, Adeptus Mechanicus, Dragon, klubu w Mediatece i Walkiria, w celu wspólnego promowania gier bitewnych i rozwijania środowiska w Warszawie.

Odbędzie się to poprzez m. in. stworzenie wspólnego portalu, który będzie drogowskazem dla nowych jak i starych graczy, gdzie mogą znaleźć najlepsze dla siebie środowisko do gry w to co będą chcieli. Sądzimy, że pozwoli to zwiększyć liczbę aktywnych graczy a przez to uróżnorodni i umili nasze Hobby.

Już teraz Zapraszam do zapoznania się z tym co oferują inne kluby:


 


Inicjatywa jest otwarta na kolejne środowiska - zainteresowani mogą się kontaktować poprzez: kgbwalkiria@gmail.com
 
Jeśli tak jak i my sądzisz, że można zintegrować polskie środowisko wargaminowe i masz pomysły jak to zrobić lub po prostu podoba ci się nasze inicjatywa i chcesz się przyłączyć - skontaktuj się już dziś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy