O co chodzi w SKGB?

Jest to strona testowa przedsięwzięcia SKGB.

Cały pomysł Stowarzyszenia Klubów Gier Bitewnych polega na stworzeniu połączenia pomiędzy wieloma porozbijanym środowiskami graczy bitewnych: skupionych wokół klubów, systemów itp.

Chodzi o to aby znacznie łatwiej było znaleźć ludzi zainteresowanych tym, czym my jesteśmy zainteresowani i żeby oni mogli łatwiej znaleźć nas. Dzięki temu nowi gracze łatwiej znajdą sobie miejsce w klubach, albo na turniejach które im odpowiadają- a być może i weterani odkryją coś nowego ciekawego dla siebie.

Wnioski, uwagi i propozycje proszę kierować na kgbwalkiria@gmail.com

wtorek, 26 kwietnia 2011

A liczba jego 44

Wyszukałem i wklepałem na samoaktualizującą się listę po prawej stronie 44 polskie blogi związane z wargamingiem. Swoją drogą ciekawe, że akurat taka liczba się trafiła.

Na razie nie będę jeszcze pisał do Blogerów z inicjatywą linkowania do nas jako do wspólnego HUB'u - bo jakby nie patrzeć nasza strona jest jeszcze dość goła i surowa. Sądzę jednak, że w przyszłym tygodniu już będzie na tyle "dotarta", że będzie ją można śmiało pokazywać.

2 komentarze:

  1. Yyy, chyba został pominięty jeden fajny blog:
    http://wargaming-zone.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest wpisany na listę - tylko, że ona domyślnie pokazuje 25 najświeższych pozycji. Ale można tą listę rozwinąć żeby zobaczyć całą - gdzieś na jej dole jest "przycisk". Ostatni wpis jest dość stary na tym blogu więc się nisko wyświetla.

    Swoją drogą wpisanych blogów jest już ponad 50.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy